Dziś imieniny obchodzi: Cecylia, Marek
22 listopada 2017
Przedszkole Nr 6
Nauczyciel
Przedmiot
mgr Beata Gęsikowska
Wychowanie przedszkolne
mgr Małgorzata Szten - Kurbiel
Wychowanie przedszkolne
mgr Grażyna Starczewska
Wychowanie przedszkolne
mgr Teresa Tutaj
Wychowanie przedszkolne
Klasa/Grupa
Wychowawca
Grupa I
mgr Małgorzata Szten - Kurbiel
Grupa II
mgr Beata Gęsikowska
Grupa II
mgr Teresa Tutaj
Grupa III
mgr Grażyna Starczewska
Szkoła Podstawowa Nr 8
Nauczyciel
Przedmiot
ks. Paweł Bil
Religia
ks. Jacek Gancarek
Religia
mgr Anna Danek
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Urszula Hodak
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Ewa Kotarska
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Magdalena Olszewska
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Urszula Urbaniak
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Ewa Makieła
Język polski
mgr Beata Buła
Język angielski
mgr Ewa Koster
Język angielski
mgr Irena Nawrocka
Historia
mgr Anna Durka
Przyroda
mgr Natalia Firkowska
Przyroda
mgr Serafina Buła
Matematyka
mgr Jolanta Huras
Plastyka
mgr Dorota Bulska
Muzyka
mgr Anna Danek
Zajęcia komputerowe
mgr Katarzyna Maroń
Zajęcia techniczne
mgr Daniel Kasprzak
Wychowanie fizyczne
mgr Maciej Maślankiewicz
Wychowanie fizyczne
mgr Natalia Firkowska
Biblioteka
Klasa/Grupa
Wychowawca
Klasa I a
mgr Anna Danek
Klasa I b
mgr Urszula Hodak
Klasa II
mgr Magdalena Olszewska
Klasa III
mgr Ewa Kotarska
Klasa IV
mgr Ewa Koster
Klasa V
mgr Daniel Kasprzak
Klasa VI
mgr Irena Nawrocka
Gimnazjum Nr 4
Nauczyciel
Przedmiot
ks. Paweł Bil
Religia
ks. Jacek Gancarek
Religia
mgr Ewa Makieła
Jezyk polski
mgr Elżbieta Pierzchała
Język polski
mgr Beata Buła
Jezyk angielski
mgr Edyta Dębińska
Język niemiecki
mgr Jolanta Huras
Plastyka
mgr Dorota Bulska
Muzyka
mgr Irena Nawrocka
Historia
mgr Irena Nawrocka
Wiedza o społeczeństwie
mgr Natalia Firkowska
Geografia
mgr Eliza Trzcionka
Biologia
mgr Anna Durka
Chemia
mgr Teresa Dratwa
Fizyka
mgr Serafina Buła
Matematyka
mgr Anna Danek
Informatyka
mgr Daniel Kasprzak
Wychowanie fizyczne
mgr Maciej Maślankiewicz
Wychowanie fizyczne
mgr Katarzyna Maroń
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Jolanta Huras
Zajęcia artystyczne
mgr Teresa Dratwa
Zajęcia techniczne
Klasa/Grupa
Wychowawca
Klasa I
mgr Maciej Maślankiewicz
Klasa II
mgr Edyta Dębińska
Klasa III
mgr Serafina Buła