Dziś imieniny obchodzi: Cecylia, Marek
22 listopada 2017

Tradycją szkoły jest coroczny wybór Prymusa Szkoły - ucznia, który uzyska najwyższą średnią.

Tytuł Prymusa Szkoły Podstawowej Nr 8 w roku szkolnym
2016/2017 uzyskała Ewa Borówka, ze średnią 5,9 (kl. IV)
2016/2017 uzyskał Michał Mucha, ze średnią 5,9 (kl.IV)
2016/2017 uzyskała Karolina Hadzińska, ze średnią 5,64 (kl.V)
2016/2017 uzyskała Wiktoria Werner, ze średnią 5,64 (kl.V)
2016/2017 uzyskała Sara Miszta, ze średnią 5,81 (kl.VI)
2016/2017 uzyskała Maja Raczek, ze średnią 5,81 (kl.VI)

2015/ 2016 uzyskała Aleksandra Łubianka, ze średnią 5,4
2014/ 2015 uzyskała Karolina Białczak, ze średnią 5,7
2013/ 2014 uzyskała Marlena Duda, ze średnią 5,5
2012/ 2013 uzyskała Maria Buła, ze średnią 5,26

Tytuł Prymusa Gimnazjum Nr 4 w roku szkolnym
2016/ 2017 uzyskała Aleksandra Łubianka, ze średnią 5,31 (kl. I G)
2016/ 2017 uzyskała Karolina Białczak, ze średnią 5,71 (kl. II G)
2016/ 2017 uzyskał Rafał Kciuk, ze średnią 5,38 (kl. III G)

2015/ 2016 uzyskała Maria Buła, ze średnią 5,3
2014/ 2015 uzyskał Damian Jastrząbek, ze średnią 5,5
2013/ 2014 uzyskała Aleksandra Łukasik, ze średnią 5,65
2012/ 2013 uzyskał Kamil Jastrząbek, ze średnią 5,76

PRZEDSZKOLE NR 6
IMIĘ I NAZWISKO 2014 / 2015
Weronika Szata I miejsce w XIII Jurajskim Konkursie Plastycznym „Tradycyjne ozdoby choinkowe”
Dominika Witoń III miejsce w XIII Jurajskim Konkursie Plastycznym „Tradycyjne ozdoby choinkowe”
Zofia Kurdybelska Wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona bajka lub postać z bajki”
Wiktoria Kawka II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastyczno-Technicznym „ Z guzików… (…) i ogromnej wyobraźni”
Szymon Szkutnik III miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastyczno-Technicznym „ Z guzików… (…) i ogromnej wyobraźni”
Weronika Buła Wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Zoo Alfabet 2"
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8
IMIĘ I NAZWISKO 2015 / 2016
Magdalena Giemza Laureatka I Powiatowego Konkursu z Historii i Języka Polskiego "Mitologia - zwierzenia starożytnych Greków"
Aleksandra Łubianka Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus Sesja Jesienna
Aleksandra Łubianka Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Olimpus - sesja wiosenna
Emilia Łapeta Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus Sesja Jesienna
Emilia Łapeta III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd "Dla Ciebie kolędujemy"
Adam Moczulski Laureat XVI Powiatowego Konkursu z Matematyki dla uczniów klas IV-VI
Milena Dziedzic Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus Sesja Jesienna
Milena Dziedzic I i III miejsce w jesiennej edycji Ligi Pływackiej w stylu dowolnym i klasycznym
Milena Dziedzic III miejsce w stylu klasycznym w zawodach Szkolenie ligi Pływackiej - edycja wiosenna 2016r.
Dominika Rak Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus Sesja Jesienna
Wiktoria Gola Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus Sesja Jesienna
Marietta Jędras Laureat IX Powiatowego Konkursu z Historii dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej
Marietta Jędras I miejsce w konkursie "Spacer po Europie" organizowanym pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Marietta Jędras II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Dyktando o Pióro Sienkiewicza"
Sara Miszta Laureat IX Powiatowego Konkursu z Historii dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej
Sara Miszta I miejsce w konkursie "Spacer po Europie" organizowanym pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Sara Miszta Laureat Powiatowego Konkursu Literackiego "Ja i mój ulubiony bohater literacki"
Sara Miszta I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wspomnienia o wakacjach"
Emilia Mucha Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus Sesja Jesienna
Mateusz Nocuń Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus Sesja Jesienna
Jakub Płowiec Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus Sesja Jesienna
Jakub Płowiec I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim
Maja Raczek Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus Sesja Jesienna
Maja Raczek Laureat IX Międzypowiatowego konkursu z języka angielskiego organizowanego przez szkołę w Żarkach
Maja Raczek Laureat IX Powiatowego Konkursu z Historii dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej
Maja Raczek III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd "Dla Ciebie kolędujemy"
Filip Rutkowski Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja jesienna
Piotr Szczepański I miejsce w konkursie "Spacer po Europie" organizowanym pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Piotr Szczepański I miejsce w Miejskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Piotr Szczepański III miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Karolina Hadzińska Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: MALUCH
Karolina Domińczyk Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: MALUCH
Mikołaj Mazanek Wyróżnienie w Międzypowiatowym Konkursie z Języka Angielskiego
Mikołaj Mazanek III miejsce w stylu dowolnym w zawodach Szkolenie Ligi Pływackiej - edycja jesienna 2015r.
Mikołaj Mazanek I miejsce w stylu dowolnym i II miejsce w stylu klasycznym w zawodach Szkolnie Ligi Pływackiej - edycja wiosenna 2016r.
Krzysztof Moczulski III miejsce w Powiatowym Konkursie "Myślimy Patriotycznie - Piszemy Ortograficznie"
Tomasz Białczak Laureat IV Jurajskiego Konkursu Matematycznego klas II i III
Tomasz Białczak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Tomasz Białczak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Tomasz Białczak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja wiosenna
Tomasz Białczak Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO ..?
Tomasz Białczak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT
Tomasz Białczak Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Tomasz Białczak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia "Mistrz Logicznego Myślenia"
Tomasz Białczak Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Tomasz Białczak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Ekologiczno-Przyrodniczego
Tomasz Białczak Laureat Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego
Tomasz Białczak Wyróżnienie ze znajomość z twórczości Waldemara Cichonia "Mój Przyjaciel Cukierek" pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Tomasz Białczak I miejsce w stylu klasycznym 25 m w Zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej, edycja jesienna 2015r.
Tomasz Białczak I miejsce w stylu grzbietowym 25 m chłopców kl.II w Zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej, edycja jesienna 2015
Tomasz Białczak I miejsce w stylu klasycznym 25m rocznik 2007 w Zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych - edycja wiosenna sezon 2016
Ewa Borówka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Ewa Borówka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Ewa Borówka Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO ..?
Ewa Borówka Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja zimowa
Ewa Borówka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja wiosenna
Ewa Borówka Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Ewa Borówka Laureat Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Ewa Borówka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia "Mistrz Logicznego Myślenia"
Ewa Borówka Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Ewa Borówka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – język angielski
Ewa Borówka Laureat Ogólnopolskiego Konkursiu ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Ewa Borówka Laureat Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Ewa Borówka Laureat Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego
Ewa Borówka III miejsce w Międzyszkolny Konkursie dla uczniów klas III szkół podstawowych Eureka! Zostań Noblista. Interdyscyplinarny Ruch Naukowy pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Ewa Borówka II miejsce ze znajomość twórczości Waldemara Cichonia "Mój Przyjaciel Cukierek" pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Ewa Borówka I miejsce w stylu klasycznym 25 m i III miejsce w stylu grzbietowym 25 m dziewcząt kl.II w Zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych – edycja jesienna 2015
Ewa Borówka II miejsce w zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych - edycja wiosenna sezon 2016 w stylu klasycznym 25m rocznik 2007
Ewa Borówka III miejsce w zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych - edycja wiosenna sezon 2016 w stylu dowolnym 25m rocznik 2007
Ewa Borówka III miejsce w międzyszkolnym konkursie dla uczniów klas III szkoły podstawowej Papież - Święty Jan Paweł II pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Julia Bulska Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Julia Bulska Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja zimowa
Julia Bulska Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Julia Bulska Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Julia Bulska Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym
Piotr Bulski Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: MALUCH
Piotr Bulski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek - sesja zimowa
Piotr Bulski Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja zimowa
Piotr Bulski Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO ..?
Piotr Bulski Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Piotr Bulski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia "Mistrz Logicznego Myślenia"
Piotr Bulski Laureat w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – język angielski
Piotr Bulski Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Piotr Bulski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Piotr Bulski III miejsce w stylu grzbietowym 50 m chłopców w Zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych – edycja jesienna 2015
Piotr Bulski III miejsce w zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych - edycja wiosenna sezon 2016 w stylu grzbietowym 50m rocznik 2006
Julia Domagała Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Julia Domagała Wyróżnienie w Konkursie Logicznego Myślenia "Ekspert Logicznego Myślenia"
Wiktoria Dziwińska Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Wiktoria Dziwińska Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Ekologiczno-Przyrodniczego
Natalia Gruszka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Natalia Gruszka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Natalia Gruszka Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja zimowa
Natalia Gruszka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia "Mistrz Logicznego Myślenia"
Natalia Gruszka Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Natalia Gruszka Wyróżnienie ze znajomość z twórczości Waldemara Cichonia "Mój Przyjaciel Cukierek" pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Natalia Gruszka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Ekologiczno - Przyrodniczego
Dominik Knera Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpuse edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Dominik Knera Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Dominik Knera Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja zimowa
Dominik Knera Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja wiosenna
Dominik Knera Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO ..?
Dominik Knera Laureat w Międzyszkolnym Konkursie znajomości wierszy Jana Brzechwy dla klas III pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Dominik Knera Laureat w IX Międzypowiatowym Konkursie Języka Angielskiego w Żarkach
Dominik Knera Wyróżnienie w Konkursie Logicznego Myślenia "Ekspert Logicznego Myślenia"
Dominik Knera Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Dominik Knera Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Dominik Knera Laureat Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Dominik Knera Laureat Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego
Dominik Knera III miejsce ze znajomość twórczości Waldemara Cichonia "Mój Przyjaciel Cukierek" pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Dominik Knera III miejsce w międzyszkolnym konkursie ortograficznym „Dyktando o pióro Henryka Sienkiewicza”
Maria Kuras Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Maria Kuras Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Maria Kuras Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja zimowa
Maria Kuras Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja wiosenna
Maria Kuras Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO ..?
Maria Kuras Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Maria Kuras Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia "Mistrz Logicznego Myślenia"
Maria Kuras Laureat Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Maria Kuras Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Maria Kuras Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Ekologiczno-Przyrodniczego
Maria Kuras Laureat Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego
Maria Kuras I miejsce w stylu klasycznym 50 m i III miejsce w stylu dowolnym 50 m dziewcząt kl.III w Zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych – edycja jesienna 2015
Maria Kuras II miejsce w zawodach Szkolnej Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych - edycja wiosenna sezon 2016 w stylu klasycznym 50m rocznik 2006
Maria Kuras Wyróżnienie w kategorii: soliści - Szkoła Podstawowa w VI Przeglądzie Pieśni i Poezji Religijnej organizowanym przez Zespół Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie i Parafię św. Anny w Myszkowie - Będuszu
Oskar Kurczyński Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Oskar Kurczyński Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Oskar Kurczyński Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja zimowa
Oskar Kurczyński Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja wiosenna
Oskar Kurczyński Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO ..?
Oskar Kurczyński Laureat Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Oskar Kurczyński Laureat w IX Międzypowiatowym Konkursie Języka Angielskiego w Żarkach
Oskar Kurczyński Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – język angielski
Oskar Kurczyński Laureata Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Oskar Kurczyński Laureat Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego
Magdalena Migdał Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Magdalena Migdał Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Magdalena Migdał Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja zimowa
Magdalena Migdał Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja wiosenna
Magdalena Migdał Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO ..?
Magdalena Migdał Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT
Magdalena Migdał Laureat Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Magdalena Migdał Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia "Mistrz Logicznego Myślenia"
Magdalena Migdał Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – język angielski
Magdalena Migdał Laureat Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Magdalena Migdał Laureat w IX Międzypowiatowym Konkursie Języka Angielskiego w Żarkach
Magdalena Migdał Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Magdalena Migdał Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Ekologiczno - Przyrodniczego
Magdalena Migdał Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym
Michał Mucha Laureat Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" kategoria: MALUCH
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia - "Arcymistrz Logicznego Myślenia"
Michał Mucha Laureat IV Jurajskiego Konkursu Matematycznego klas II i III
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO...?
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Alfik MATEMATYCZNY
Michał Mucha Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – język angielski
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Ekologiczno - Przyrodniczego
Michał Mucha Laureat Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego
Miłosz Rak Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: MALUCH
Miłosz Rak Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Miłosz Rak Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO..?
Miłosz Rak Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Miłosz Rak Wyróżnienie w Konkursie Logicznego Myślenia "Ekspert Logicznego Myślenia"
Miłosz Rak Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Miłosz Rak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Miłosz Rak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – język angielski
Miłosz Rak I miejsce w międzyszkolnym konkursie dla uczniów klas III szkoły podstawowej Papież - Święty Jan Paweł II pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Weronika Rutkowska Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Patryk Bednarz Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: ŻACZEK
Patryk Bednarz Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO ...?
Patryk Bednarz Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT
Patryk Bednarz Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Patryk Bednarz Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Patryk Bednarz Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Patryk Bednarz Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z Języka Angielskiego - sesja zimowa
Patryk Bednarz Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja wiosenna
Patryk Bednarz Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia "Mistrz Logicznego Myślenia"
Patryk Bednarz Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik - nagroda główna
Patryk Bednarz Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Ekologiczno - Przyrodniczego
Oliwia Bijak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek z Języka Angielskiego - sesja zimowa
Oliwia Bijak Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja wiosenna
Jakub Goc Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej DLACZEGO ...?
Jakub Goc Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Jakub Goc Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek - sesja zimowa
Jakub Goc Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Bartek Goc Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT
Damian Deptuła Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przyrodniczej DLACZEGO ...?
Damian Deptuła Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z Języka Angielskiego - sesja zimowa
Damian Deptuła Laureat w Międzyszkolnym Konkursie dla uczniów szkół podstawowych Eureka! Zostań Noblista. Interdyscyplinarny Ruch Naukowy pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Aleksandra Kapral Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAT
Aleksandra Kapral Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek - edukacja wczesnoszkolna sesja zimowa
Aleksandra Kapral Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek z Języka Angielskiego - sesja zimowa
Maciej Kołakowski Laureat Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" kategoria: ŻACZEK
Maciej Kołakowski Laureat Konkursu Logicznego Myślenia "Arcymistrz Logicznego Myślenia"
Maciej Kołakowski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT
Maciej Kołakowski Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Maciej Kołakowski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Maciej Kołakowski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja wiosenna
Maciej Kołakowski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego Olimpusek - sesja wiosenna
Maciej Kołakowski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH – język angielski
Maciej Kołakowski Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Ekologiczno - Przyrodniczego
Igor Łubianka Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Igor Łubianka Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z Języka Angielskiego - sesja zimowa
Miłosz Trela Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT
Miłosz Trela Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Miłosz Trela Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Miłosz Trela Laureat w Międzyszkolny Konkurs dla uczniów szkół podstawowych Eureka! Zostań Noblista. Interdyscyplinarny Ruch Naukowy pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa
Martyna Walczak Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek edukacja wczesnoszkolna - sesja zimowa
Martyna Walczak Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z Języka Angielskiego - sesja zimowa
Martyna Walczak Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Dominik Jędruszek Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: ŻACZEK
Mateusz Musialik I miejsce w stylu grzbietowym w zawodach Szkolenie Ligi Pływackiej - edycja jesienna 2016r.
Mateusz Musialik II miejsce w stylu grzbietowym w zawodach Szkolenie Ligi Pływackiej - edycja wiosenna 2015r.
Antoni Nowak Laureat Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Dominika Pompa Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Plastuś"
Szymon Szkutnik I miejsce w Konkursie Plastycznym "Ilustracja do bajki Adama Mickiewicza"
IMIĘ I NAZWISKO 2014 / 2015
Oliwia Goc Wyróżnienie w XIII Jurajskim Konkursie Plastyczny
Vanessa Kotyrba Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ilustracje do bajek Adama Mickiewicza”
Dominika Pompa Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ilustracje do bajek Adama Mickiewicza”
Tomasz Białczak Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: ŻACZEK
Tomasz Białczak Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych – Świetlik
Tomasz Białczak 12 miejsce w Polsce, Dyplom Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.
Tomasz Białczak 4 miejsce w Polsce, Dypolm Laureata w OLIMPUSEK-Ogólnopolski Konkurs – edukacja wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Tomasz Białczak 1 miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej - styl klasyczny 25 m
Ewa Borówka Nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych – Świetlik
Ewa Borówka 2 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH–język angielski
Ewa Borówka 4 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Ewa Borówka 3 miejsce w Polsce, Dyplom Mistrza logicznego myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
Ewa Borówka 9 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w Ogólnopolskiem Dyktandzi Szkolnym
Ewa Borówka 1 miejsce w Polsce, Grawerowany dyplom laureata w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs – edukacja wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Ewa Borówka Zwycięzca w Ogólnopolskim Konkursie Story Cubes w kategorii Szkoła Podstawowa, klasa 2
Ewa Borówka 9 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Ewa Borówka Laureat, Zwycięzca V Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Julia Bulska 6 miejsce w Polsce w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs – edukacja wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Piotr Bulski 6 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Piotr Bulski 5 miejsce w Polsce, Dyplom logicznego myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.
Piotr Bulski 3 miejsce w Polsce w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs – edukacja wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Natalia Gruszka Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: ŻACZEK
Natalia Gruszka 10 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym
Dominik Knera Wyróżnnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych – Świetlik
Dominik Knera 2 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Dominik Knera 3 miejsce w Polsce, Dyplom mistrza logicznego myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
Dominik Knera 3 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w Ogólnopolskim Dyktandzi Szkolnym
Dominik Knera 1 miejsce w Polsce, Grawerowany dyplom laureata w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs – edukacja wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Dominik Knera Laureat V Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Maria Kuras 2 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Maria Kuras 9 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
Maria Kuras 10 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym
Maria Kuras 4 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs – edukacja wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Maria Kuras Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych – Świetlik
Oskar Kurczyński 11 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs – edukacja wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Oskar Kurczyński 3 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym
Oskar Kurczyński 2 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs – edukacja wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Michał Mucha Laureat w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: ŻACZEK
Michał Mucha Nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych – Świetlik
Michał Mucha 3 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.
Michał Mucha 1 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs – edukacja wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Michał Mucha 3 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Michał Mucha 4 miejsce w Polsce w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Michał Mucha 3 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym
Magdalena Migdał Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych – Świetlik
Magdalena Migdał 3 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
Magdalena Migdał 3 miejsce w Polsce w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Magdalena Migdał 2 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Magdalena Migdał 7 miejsce w Polsce w OLIMPUSEK - Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas 2 szkół podstawowych
Miłosz Rak Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych – Świetlik
Miłosz Rak 3 miejsce w Polsce, Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – edukacja wczesnoszkolna
Karolina Hadzińska Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: MALUCH
Karolina Hadzińska Laureat w V Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Michał Kątny Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: MALUCH
Mikołaj Mazanek Laureat w V Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów klas II-III szkoły podstawowej
Mikołaj Mazanek II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Mikołaj Mazanek II miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl dowolny 50m
Krzysztof Moczulski III miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl dowolny 50m
Wiktoria Werner II miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl klasyczny 50m
Wiktoria Werner II miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl dowolny 50m
Sara Miszta I miejsce w Powiatowym Konkursie „ Myślimy Patriotycznie – Piszemy Ortograficznie”
Sara Miszta Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ilustracje do bajek Adama Mickiewicza”
Maria Mucha I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim dla uczniów klas IV-VI poświęcony twórczości Adam Mickiewicza
Maja Raczek Laureat w VIII Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej
Milena Dziedzic II miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl dowolny 50m
Milena Dziedzic II miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl klasyczny 50m
Rodi Hasan III miejsce w Powiatowym Konkursie „ Myślimy Patriotycznie – Piszemy Ortograficznie”
Rodi Hasan Laureat w OLIMPUS - Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych
Rodi Hasan Laureat w VIII Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej
Aleksandra Łubianka III miejsce w Powiatowym Konkursie „Myślimy Patriotycznie – Piszemy Ortograficznie”
Aleksandra Łubianka Laureat w VIII Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej
Adam Moczulski Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: BENIAMIN
Bartosz Nowak III miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl dowolny 50m
Bartosz Nowak I miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl klasyczny 50m
Karolina Białczak Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych
Karolina Białczak I miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl grzbietowy 50m
Karolina Białczak II miejsce w Szkolnej Lidze Pływackiej. Styl dowolny 50m
Tomasz Buła Finalista w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych
Mikołaj Buła Laureat w V Powiatowym Konkursie Literackim „Nie zadawalajcie się miernotą”
IMIĘ I NAZWISKO 2012 / 2013
Aleksandra Łubianka Laureat + stypendium naukowe w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „I Ty bądź czytelny” dla uczniów klas 3
Bartosz Nowak Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Ortograf” dla uczniów klas 3
Adam Moczulski Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „I Ty bądź czytelny” dla uczniów klas 3
Rodi Hasan Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „I Ty bądź czytelny” dla uczniów klas 3
Karolina Białczak Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Europejski 2013”
Marianna Buła Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla szkół podstawowych
Marianna Buła Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Marianna Buła Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Rodi Hasan  Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów I etapu edukacyjnego
Filip Rutkowski  Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów I etapu edukacyjnego
Maja Raczek Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów I etapu edukacyjnego
Marietta Jędras Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów I etapu edukacyjnego
Weronika Motylewska Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Magdalena Kątna Wicemistrz w Jurajskim Konkursie o Tytuł Powiatowego Mistrza Ortografii
IMIĘ I NAZWISKO 2011 / 2012
Magdalena Kitala Laureat XVI Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury
Milena Dziedzic Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym oraz Ortograficznym „Stypendiada wczesnoszkolna”
Rodi Hasan Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym oraz Ortograficznym „Stypendiada wczesnoszkolna”
Aleksandra Łubianka Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym oraz Ortograficznym „Stypendiada wczesnoszkolna”
Aleksandra Łubianka Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Stypendiada wczesnoszkolna”
Adam Moczulski Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Stypendiada wczesnoszkolna”
Jakub Ordon Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Stypendiada wczesnoszkolna”
Rodi Hasan Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Stypendiada wczesnoszkolna”
Wiktor Nowak Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Stypendiada wczesnoszkolna”
Adam Moczulski Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR EUROPEJSKI
Maria Buła Laureat II Powiatowego Konkursu Literackiego „Nie zadawalajcie się miernotą”
Aleksandra Łubianka Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla klas II i III
Rodi Hasan Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla klas II i III
Dominik Uchnast Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla klas II i III
Julia Brewka Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla klas II i III
Karolina Białczak Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla klas II i III
Paula Duda Laureat XVI Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury
IMIĘ I NAZWISKO 2010 / 2011
Aleksandra Buła Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Aleksandra Łukasik Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Aleksandra Łukasik Laureat XV Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Literacką
Paula Duda Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Paula Duda Laureat XV Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Literacką
Maria Buła Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Maria Buła Laureat XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Baśń
Magdalena Sołtysik Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
GIMNAZJUM NR 4
IMIĘ I NAZWISKO 2015 / 2016
Karolina Białczak Laureat w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria:JUNIOR
Karolina Białczak II miejsce w stylu grzbietowym i II miejsce w stylu dowolnym - Szkolenie Ligi Pływackiej - edycja jesienna 2015r.
Karolina Białczak II miejsce w stylu grzbietowym i II miejsce w stylu dowolnym - Szkolenie Ligi Pływackiej - edycja wiosenna 2016r.
Dariusz Świderski II miejsce w Konkursie Historycznym dla Szkół Gimnazjalnych
Dagmara Wasik II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd "Najpiękniejsza Polska Kolęda"
Maria Buła Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum
Maria Buła Laureat XIII Powiatowego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjum
Maria Buła Laureat Powiatowego Konkursu z Języka Polskiego
Maria Buła Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Geografii
Kacper Duchnowski Finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Matematyki "Pangea" dla uczniów gimnazjum
Magdalena Kątna Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria: KADET
Magdalena Kątna Finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Matematyki "Pangea" dla uczniów gimnazjum
Weronika Motylewska Laureat XVI Powiatowego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjum
Weronika Motylewska Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Geografii
Weronika Motylewska Finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Matematyki "Pangea" dla uczniów gimnazjum
Weronika Motylewska Wyróżnienie w XII Regionalny Konkurs Plastyczny "Różanecznik - urok i magia"
IMIĘ I NAZWISKO 2014 / 2015
Paulina Jarząbek Laureat w V Powiatowym Konkursie na Pracę Literacką
Damian Jarząbek Laureat w XII Powiatowym Konkursie z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum
Nikola Ignaczak Laureat w XII Powiatowym Konkursie z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum
IMIĘ I NAZWISKO 2013 / 2014
Aleksandra Czech II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Historyczno - Literackim ”Prawda i kłamstwo o Katyniu”
Aleksandra Buła Finalista Wojewódzkiego Konkursu „August Hlond Prymas Polski"
Aleksandra Buła Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Aleksandra Łukasik Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Aleksandra Łukasik Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
IMIĘ I NAZWISKO 2012 / 2013
Kamil Jastrząbek Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Europejski 2013”
Kamil Jastrząbek Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Kamil Jastrząbek Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Kamil Jastrząbek Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Kamil Jastrząbek Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Aleksandra Tylkowska Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Zachowaj Trzeźwy Umysł”
Aleksandra Tylkowska Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
Julia Buła Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Aleksandra Buła Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
IMIĘ I NAZWISKO 2011 / 2012
Kamil Jastrząbek Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Kamil Jastrząbek Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Michał Bański Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Michał Bański Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
IMIĘ I NAZWISKO 2010 / 2011
Marianna Buła Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Marianna Buła Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Marianna Buła Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Marianna Buła Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Monika Różyńska Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Monika Różyńska Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Biologii
Monika Różyńska Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Monika Różyńska Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Monika Różyńska Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Monika Różyńska Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Monika Różyńska Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
Michał Bański Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Michał Bański Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Katarzyna Szymocha Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego
Katarzyna Szymocha Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Klaudia Rygalik Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Klaudia Rygalik Laureat Jurajskiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Kamil Jastrząbek Finalista Stypendiada Matematyczna