Dziś imieniny obchodzi: Paula, Tamara
03 czerwca 2020
Dni Gminy Poraj 2018
Dodano: 24 lipca 2018 Wyświetlono: 620 razy 0 Komentarzy

Rozmach, oprawa, pomysłowość i znakomita organizacja – tak można podsumować Dni Poraja, które przygotował Gminny Ośrodek Kultury. Obchody trwały już od minionego piątku i zakończyły się finałową galą w niedzielny wieczór. Dni Gminy Poraj, tradycyjnie już, prowadził Dariusz Niebudek.

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo i Członkowie Zarządu Rafał Kępski i Sebastian Ruciński reprezentowali Powiat Myszkowski podczas tegorocznych Dni Poraja. Kilkudniowa impreza zgromadziła tłumy gości z całego Powiatu i wiele gwiazd.

 

Piątek był dniem otwartym w Marinie Poraj, wszyscy chętni mogli popływać na sprzęcie wodnym. Otwarty został Park Wodny. Wtedy również odbyły się regaty o Złotą Szeklę Mariny Poraj. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Na scenie Dni Poraja rządziły szanty. 

Sobota stała pod znakiem znanych postaci. Kamil Bednarek z zespołem zgromadził tłumy pod sceną.  W niedzielę gwiazdą wieczoru była Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Na tegorocznych Dniach Poraja wystąpiła również Izabela Trojanowska i Kuba Sienkiewicz. Gwiazdy zostały uhonorowane statuetką "Przyjaciela Gminy Poraj", w podziękowaniu za występy i stworzenie niezapomnianego klimatu i atmosfery, na prawdopodobnie największej w regionie imprezie.

Nie zabrakło również lokalnych gwiazd. Wystąpili m.in. Jurajski Oddział Bluesowy, Jurajska Kapela Biesiadna, Zespół Cooltura, Halina Benedyk i Marco Antonelli, Zespół Sąsiedzi, Maciej Lipina, Chorońska Kapela Biesiadna, zespół Plus Minus, Szalona Piątka Plus, Jarek Kraken Jura z zespołem, zespół Dzika Plaża, OjTaM, Atlantyda. Na koniec tradycyjnie odbył się pokaz sztucznych ogni. Dzieci i dorośli mogli wziąć udział w licznych konkursach oraz spędzić czas w wesołym miasteczku, które zostało przygotowane specjalnie na tę okazje.

 


Żródło: http://powiatmyszkowski.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 6+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →