Dziś imieniny obchodzi: Rozalia, Franciszek
04 października 2023
Informacja dotycząca zakupu węgla na terenie miasta Myszkowa
Dodano: 21 listopada 2022 Wyświetlono: 339 razy 0 Komentarzy

Wobec pojawiających się coraz częściej pytań ze strony naszych mieszkańców dot. zakupu węgla, informujemy, że otrzymaliśmy ofertę od PGG dotyczącą sprzedaży węgla dla gospodarstw domowych, zaakceptowaliśmy wstępne warunki i przesłaliśmy dane niezbędne do zawarcia umowy.

Opał w postaci groszku, orzecha i kostki będzie odbierany z Kopalni Węgla Kamiennego Mysłowice Wesoła. W chwili obecnej nie przewidziano dostawy ekogroszku natomiast groszek na KWK Mysłowice Wesoła jest we frakcji ekogroszku o parametrach 5-25 mm. Obecnie czekamy na podpisanie umowy jak również awizację na odbiór węgla. Informacje dotyczące zakupu, miejsca składowania i odbioru węgla na terenie Myszkowa przekażemy po podpisaniu umowy.

Przypominamy że zgodnie z założeniami od 1 stycznia możliwe będzie zakupienie kolejnej partii towaru tj. 1,5 tony dla gospodarstwa oraz o konieczności złożenia oświadczenia o nie zakupieniu węgla na preferencyjnych warunkach w innych miejscach.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, informację o punkcie sprzedaży prześlemy Państwu również za pomocą usługi SMS Info.

Żródło: http://www.miastomyszkow.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 7+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →