Dziś imieniny obchodzi: Stefania, Józef
18 września 2021
KONKURS Z OKAZJI 100. ROCZNICY POWOŁANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ
Dodano: 28 lutego 2019 Wyświetlono: 789 razy 0 Komentarzy

Biuro Komunikacji Społecznej oraz Biuro Historii i Tradycji Policji KGP organizuje konkurs pod nazwą: Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”. Celem konkursu jest upowszechnienie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej Policji wraz z kształtowaniem pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej.

W tym roku obchodzimy 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z tej okazji KGP realizuje konkurs, w którym przewidziane są cztery kategorie: sceniczna, literacka, audiowizualna oraz plastyczna. W każdej zostanie wyłoniona najlepsza z wymienionych form.

Konkurs skierowany jest do policjantów, pracowników Policji i ich rodzin, uczniów szkół – w szczególności klas mundurowych oraz klas o profilu policyjnym, a także do członków stowarzyszeń oraz kółek zainteresowań związanych z Policją.

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach odpowiedzialna jest za przeprowadzenie eliminacji wojewódzkich konkursu. Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs” (w przypadku kategorii scenicznej – „scenariusz”) należy przesłać do Wydziału Gabinet KWP w Katowicach do 25 marca 2019 roku wraz z kompletną dokumentacją zgłoszeniową zawartą w regulaminie.

Zwycięstwo w eliminacjach wojewódzkich gwarantuje uzyskanie kwalifikacji do finału.

Szczegóły dotyczące zasad i warunków konkursu scenicznego, literackiego, audiowizualnego oraz plastycznego są ujęte w Regulaminie konkursu, który znajduje się w załączniku poniżej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w przedsięwzięciu.

PLIKI DO POBRANIA

Żródło: http://myszkow.slaska.policja.gov.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 21+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →