Dziś imieniny obchodzi: Alfred, Izydor
14 grudnia 2019
Myszkowscy policjanci kontrolują autokary
Dodano: 04 czerwca 2019 Wyświetlono: 191 razy 0 Komentarzy

Myszkowscy policjanci przed wyjazdami na wypoczynek sprawdzają stan techniczny autokarów oraz trzeźwość ich kierowców. Wszyscy zainteresowani wyrażający chęć przeprowadzenia takiej kontroli powinni zgłosić to funkcjonariuszom kilka dni przed podróżą.

Wiosna to okres wzmożonego napływu informacji o odjeżdżających autokarach na szkolne wycieczki. Miejscem kontroli jest parking przed stadionem sportowym- Myszków ul. Pułaskiego 13a.

Ponieważ zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim dzieciom i młodzieży jest priorytetem dla polskiej Policji, to elementem naszej troski o bezpieczeństwo są kontrole autokarów, wiozących najmłodszych na wycieczki czy letnie wypoczynki. W czasie takiej kontroli policjanci bardzo rygorystycznie sprawdzają stan techniczny pojazdów oraz trzeźwość kierowców i dokumenty.

Organizator wyjazdu lub opiekun może poprosić o kontrolę autobusu przed wyjazdem. W tym celu właściwa osoba, z wyprzedzeniem, powinna skontaktować się z dyżurnym komendy lub Wydziałem Ruchu Drogowego KPP Myszków tel.  997 lub 112 lub 34 315 32 96 i ustalić godzinę i miejsce gdzie będzie przeprowadzona kontrola.

Żródło: http://myszkow.slaska.policja.gov.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 17+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →