Dziś imieniny obchodzi: Marcin, Rafał
24 października 2021
Po zdrowie z nagrodami
Dodano: 11 grudnia 2018 Wyświetlono: 811 razy 0 Komentarzy

9 grudnia 2018 r. na Kompleksie Sportowym „Dotyk Jury” oraz PZU Trasie Zdrowia odbył się "IX Bieg po Zdrowie" edycji 2018. Był to jednocześnie ostatni, podsumowujący bieg tej edycji.

O godzinie 10:00 nastąpił start i uczestnicy mogli, jak co miesiąc, pokonać 1, 2 lub 3 pętle (jedna pętla liczy ok. 3 km). Nie liczyły się zajęte miejsca, ponieważ ideą comiesięcznych biegów w Myszkowie jest przyciągnięcie jak największej liczby osób lubiących aktywność fizyczną.

Po zakończonych zmaganiach, uczestnicy mogli się ogrzać przy kubku ciepłej herbaty przygotowanej przez organizatorów biegu – MOSiR Myszków. Opiekę medyczną nad uczestnikami sprawowało Jurajskie Stowarzyszenie Ratownictwa Medycznego „JURA–CORDIS” w Myszkowie.

Podsumowaniem imprezy biegowej było rozlosowanie nagrody głównej, którą był zegarek sportowy3 tabletów oraz dodatkowo talonów na siłownię w MOSiR Myszków.

Serdecznie dziękujemy również naszym sponsorom za przekazane vouchery: 
• kuponów na pizzę w Przystani Leśniów w Żarkach,
• kuponów na pizzę w Pizzerii „Capri” w Myszkowie,
• talonów na kompleksową myjnię od Firmy FOBOS w Myszkowie.

Nagrodę głównę w IX biegu wylosował Szymon Frączek. Tablety podsumowujące edycję trafiły w ręce: p. Aleksandry Wrzosowskiej, Andrzeja Jakóbczaka oraz Ewy Kret.

Wszystkim startującym w "Biegach po Zdowie" edycji 2018 dziękujemy i gratulujemy i już dziś zapraszamy na wzięcia udziału w edycji 2019, która wystartuje już w styczniu. Więcej informacji wkrótce.

Żródło: https://www.miastomyszkow.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 27+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →