Dziś imieniny obchodzi: Czesław, Leon
20 lipca 2019
Policjanci dbają o bezpieczeństwo harcerzy
Dodano: 14 sierpnia 2018 Wyświetlono: 213 razy 0 Komentarzy

Myszkowscy policjanci wraz ze strażakami i strażakami leśnymi oraz przedstawicielami sanepidu od początku wakacji regularnie odwiedzają miejsca letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Dzięki działaniu jednocześnie kilku służb, młodzi turyści mogą czuć się bezpiecznie i korzystać z uroków letniego wypoczynku.

Przedstawiciele kilku służb w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających harcerzy w Jastrzębiu systematycznie sprawdzają warunki pobytu dzieci i młodzieży wypoczywających na świeżym powietrzu. Organizatorzy obozu, który usytuowane jest w lesie i nad zalewem są kontrolowani przez policjantów, strażaków oraz pracowników sanepidu co do właściwego przygotowania i prowadzenia wypoczynku. Wczoraj policjanci z ruchu drogowego i prewencji odwiedzili ośrodek wypoczynku "Marina" w Jastrzębiu nad porajskim zalewem.

Funkcjonariusze przypomnieli o zasadach prawidłowego zachowania na drodze i w sytuacji zagrożenia zdrowia. Nie zabrakło również informacji na temat bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą. Ponadto przekazane zostały numery telefonów, które należy wykorzystać w sytuacji pilnego skontaktowania się ze służbami. Na koniec, każdy mógł przymierzyć alko i narkogogle i w ten sposób pokonać tor przeszkód.

Żródło: http://myszkow.slaska.policja.gov.pl/
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 23+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →