Dziś imieniny obchodzi: Małgorzata, Wiktor
17 października 2019
Policjanci poszukują zaginionego 55-latka
Dodano: 22 maja 2019 Wyświetlono: 128 razy 0 Komentarzy

Myszkowscy policjanci poszukują zaginionego Zbigniewa Jagusiak. Jak ustalono zaginiony ostatni raz był widziany w dniu 7 maja w godzinach porannych w Żarkach na ulicy Myszkowskiej. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

55-letni Zbigniew Jagusiak jest mieszkańcem Gniazdowa. Mężczyzna zaginął we wtorek 7 maja 2019 roku gdy wyszedł z miejsca pracy. Tego dnia ostatni raz był widziany w Żarkach na ulicy Myszkowskiej.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 175cm; sylwetka szczupła; włosy szpakowate, krótkie; oczy niebieskie; uszy normalne; nos normalny. Znaki szczególne: nie posiada

Ubiór zaginionego: ubrany w kurtkę koloru czarnego z biało-czerwonym paskiem; spodnie typu jeans koloru granatowego; buty brązowe, zamszowe; posiada przy sobie torbę na pasku koloru zielonego

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków tel. Kontaktowy 34-315-32-85 lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

Żródło: http://myszkow.slaska.policja.gov.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 20+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →