Dziś imieniny obchodzi: Emanuel, Teodor
26 marca 2019
POŻEGNANIE KOMENDANTA MYSZKOWSKIEJ JEDNOSTKI
Dodano: 13 lipca 2018 Wyświetlono: 192 razy 0 Komentarzy

Dzisiaj odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie młodszego inspektora Jacka Kurdybelskiego. Po ponad 4-letniej służbie na kierowniczym stanowisku w myszkowskim garnizonie policji, komendant przechodzi do zawierciańskiej jednostki, gdzie od poniedziałku będzie piastował stanowisko komendanta powiatowego.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Myszkowie odbyła się uroczystość podczas której zastępca szefa myszkowskiego garnizonu młodszy inspektor Marcin Lemański wraz z kadrą kierowniczą pożegnali dotychczasowego komendanta powiatowego młodszego inspektora Jacka Kurdybelskiego. Gratulacje oraz podziękowania za współpracę komendantowi Kurdybelskiemu złożyli policjanci oraz pracownicy cywilni. W swoim przemówieniu odchodzący szef jednostki podziękował policjantom i pracownikom cywilnym Policji za dotychczasową pracę.

Młodszy inspektor Jacek Kurdybelski od 20 lat jest związany z myszkowskim garnizonem. Przez ponad 13 lat nadzorował pracę policjantów pionu kryminalnego. Najpierw jako Naczelnik Wydziału Kryminalnego (przez 9 lat), później od 2014 roku jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie, a od 2016 roku jako szef myszkowskich policjantów. Z dniem 16 lipca br., rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach zostały mu powierzone obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu.

Żródło: http://myszkow.slaska.policja.gov.pl/
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 29+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →