Dziś imieniny obchodzi: Maria, Wirginia
08 grudnia 2022
Rewitalizacja centrum Myszkowa
Dodano: 01 kwietnia 2022 Wyświetlono: 340 razy 0 Komentarzy

Szanowni Państwo, właściciele posesji i mieszkańcy ul. Kościuszki (odcinek drogi od Urzędu Miasta Myszkowa do ul. Plac Dworcowy) oraz ul. Plac Dworcowy w Myszkowie

W związku z realizacją dokumentacji projektowej w ramach zadania inwestycyjnego pn : „Rewitalizacja centrum Myszkowa” Gmina Myszków informuje, że projektanci firmy 4am Architekci s.c., Tomasz Karpiński, Arkadiusz Wróblewski ul. Koszykowa 31 00-553 Warszawa działający na zlecenie Gminy wraz z przedstawicielami ZWiK Sp. z o.o. w Myszkowie i Urzędu Miasta Myszkowa będą przeprowadzali spotkania z właścicielami nieruchomości ww. ulic w celu omówienia i uzgodnienia spraw związanych z projektowaną siecią kanalizacji sanitarnej, deszczowej i wodociągowej (w tym lokalizacji sięgaczy do projektowanej kanalizacji sanitarnej, lokalizacji przyłączy wodociągowych oraz rozwiązań dot. zagospodarowania wód opadowych i roztopowych) w obszarze zadania inwestycyjnego.

W celu sprawnego załatwienia sprawy prosimy o poświęcenie Państwa cennego czasu i umożliwienie wykonania wizji na terenie Państwa posesji, dokonanie wspólnych ustaleń, oraz spisanie wymaganego oświadczenia z uzgodnień.

Żródło: http://www.miastomyszkow.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 11+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →