Dziś imieniny obchodzi: Gabriela, Dariusz
19 grudnia 2018
SPAR Express
Dodano: 25 października 2017 Wyświetlono: 438 razy 0 Komentarzy

Od wtorku 24.10 w Myszkowie (woj. śląskie) przy ul. Rynek 19 działa nowy SPAR. Sklep funkcjonuje w formacie SPAR Express, ma powierzchnię 182 m2 i jest otwarty 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty 6.00-22.00, w niedzielę 9.00-18.00.

Nowo otwarty SPAR Express jest pierwszym sklepem w sieci franczyzobiorczyni, pani Katarzyny Caban, która zdecydowała się na współpracę ze SPAR zachęcona, jak sama mówi, bardzo dobrymi warunkami handlowymi i doskonałym podejściem do klienta, które określa krótkim stwierdzeniem – pełen profesjonalizm. Pani Katarzyna chce zrobić wszystko, żeby jej sklep również zasługiwał na taką opinię wśród klientów.

Mój sklep ma bardzo dobrą lokalizację, w samym sercu miejscowości – mówi Katarzyna Caban. Dzięki temu może generować duży ruch klientów. W pobliżu znajduje się też szkoła. Chcę, żeby mój SPAR wyróżniał się spośród innych sklepów nie tylko ładnym wystrojem, ale również niespotykaną w najbliższej okolicy ofertą. Mieszkańcy Myszkowa, ale również liczni przejezdni, będą mogli wpadać do bistro, które funkcjonuje w sklepie, na ciepłe panini, hot-dogi czy zapiekanki. Sklep zaopatrzony jest też dobrze w produkty garmażeryjne do szybkiej konsumpcji. Smakoszy kawy zapraszam na aromatyczną kawę z ekspresu. Nie zapomniałam również o osobach, którym zależy na zdrowej żywności, o taki asortyment w sklepie również zadbałam. Chcę, żeby każdy znalazł tu coś dobrego dla siebie.

Żródło: spar.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 22+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →