Dziś imieniny obchodzi: Małgorzata, Wiktor
17 października 2019
Spotkanie z przedstawicielami RIPH
Dodano: 14 marca 2015 Wyświetlono: 814 razy 0 Komentarzy

W Starostwie Powiatowym gościli przedstawiciele Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie. Spotkał się z nimi Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki.

Spotkanie miało charakter wstępnych rozmów dotyczących stworzenia klimatu dla współpracy w zakresie szeroko rozumianego rynku pracy i możliwości pozyskiwania inwestorów na terenach należących do Powiatu Myszkowskiego.

Gośćmi Starosty Dariusza Laseckiego byli Prezes Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie Zbigniew Miszczyk i Prezydent Rady RIP Tadeusz Szymanek oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Marek Węgrzynowicz.

To pierwsze spotkanie na tym szczeblu. Rozmawiano gównie o potrzebie zbliżenia i nawiązania bliższych relacji między przedsiębiorcami a sektorem publicznym. Istotną częścią dyskusji była aktualna sytuacja na rynku pracy, rozpatrywana pod kątem osób bezrobotnych.

Każde działanie, mające na celu poprawę klimatu dla biznesu, stwarza szereg nowych perspektyw, co dla mieszkańców naszego Powiatu ma szczególne znaczenie. Budowanie i dbałość o dobre relacje na linii samorządy-biznes sprzyja walce z bezrobociem i aktywizowaniu przedsiębiorców.

Żródło: http://www.powiatmyszkowski.pl/
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 20+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →