Dziś imieniny obchodzi: Gabriela, Dariusz
19 grudnia 2018
Targi Edukacji i Kariery
Dodano: 14 marca 2018 Wyświetlono: 180 razy 0 Komentarzy

Cech Rzemiosł Różnych Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Hufiec Pracy w Myszkowie zorganizowali Targi Edukacji i Kariery. Jednym z gości zaproszonych był Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki.

Targi to bardzo dobra metoda promocji szkół. Na targach można było się zapoznać z ofertami miejsc praktycznej nauki zawodu na rok szkolny 2018/2019, były dostępne także oferty miejsc pracy stałej, krótkoterminowej i sezonowej dla absolwentów, młodzieży uczącej się i osób pozostających bez pracy. 

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Marek Węgrzynowicz, razem z doradcą Jolantą Ziemińską, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Myszkowie Eugeniusz Bugaj, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Myszkowie Jerzy Bryś, Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie Mirosław Gajda, Komendant Hufca Pracy w Myszkowie Krzysztof Różczka i Starszy Cechu Rzemiosł Małej i Średniej Przedsiębiorczości Krzysztof Żak, i kierownik Cechu Paulina Kowalska

Podczas Targów sala była pełna. Starosta Dariusz Lasecki zapoznał się z przebiegiem Targów, mających również znaczenie w kontekście działania szkół ponadgimnazjalnych, dla których Powiat Myszkowski jest organem prowadzącym.

-Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dyrektorzy przyjęli nasze zaproszenie. Liczymy na to, że Targi Edukacji i Kariery już na stałe wpiszą się w kalendarz. Dziękujemy za zaangażowanie i zapoznanie się z ofertami szkół i pracodawców – mówiła Kierownik Cechu Paulina Kowalska.

Targi są wydarzeniem z którego korzyści wyniosą osoby poszukujące pracy jak i pracodawcy. Targi pracy cieszą się wśród mieszkańców Myszkowa i regionu dużą popularnością, są okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami oraz instytucjami udzielającymi porad w szerokim zakresie.

Żródło: http://powiatmyszkowski.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 22+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →