Dziś imieniny obchodzi: Aneta, Julita
17 lipca 2024
Turniej wiedzy pożarniczej
Dodano: 03 kwietnia 2023 Wyświetlono: 471 razy 0 Komentarzy

Za nami kolejna odsłona Powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, która – jak co roku – ma miejsce w siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej w Myszkowie. Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Myszkowie. Nagrody ufundował Zarząd Powiatu. Najlepsi awansowali do Turnieju na szczeblu wojewódzkim.

Przed uczestnikami ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych stanęło niełatwe zadanie napisania specjalistycznego testu, po którym przyszedł czas na uporanie się z pytaniami jury.

Uczniowie znów wykazali się znajomością historii straży pożarnej, wiedzą na temat przepisów ochrony przeciwpożarowej w tym ochrony lasów, znajomością sprzętu p-poż, zagadnień ochotniczej straży pożarnej i udzielania pierwszej pomocy.

Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu wręczał Wicestarosta Mariusz Morawiec w asyście Komendanta Powiatowego Straży Pożarnej Sergiusza Wiśniewskiego, Zastępcy Komendanta Powiatowego Mateusza Nocunia oraz Wiceprezesa Zarządu Powiatowego OSP Zdzisława Ucieklaka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom

Żródło: https://www.powiatmyszkowski.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 20+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →