Dziś imieniny obchodzi: Stefania, Józef
18 września 2021
XIV GALA PROMOTOR MYSZKOWA ZA NAMI
Dodano: 28 lutego 2019 Wyświetlono: 727 razy 0 Komentarzy

Za nami kolejna edycja Gali "Promotor Myszkowa". Tegorocznym motywem muzycznym I części XIV Gali Promotor Myszkowa była muzyka Straussa Ojca i Syna, wykonywana jak co roku przez Myszkovię Band. Przy tej okazji, podziękowania należą się Dyrektorowi Filharmonii Panu Ireneuszowi Kozerze za wypożyczenie kotłów symfonicznych, dzięki którym jeszcze piękniej zabrzmiały nuty Straussa.

Galę poprowadziła jak zwykle Katarzyna Miklas. Dopełnieniem uroczystości był energetyczny i świetny występ Małgorzaty Ostrowskiej w towarzystwie Myszkovii Band, chórku naszych wokalistów i gościnnie występującym Michałem Gaszem. Przy wsparciu i pomocy Miejskiego Domu Kultury galę zorganizował i przygotował Referat Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak po zapoznaniu się z propozycjami, które napłynęły z miasta i opinią Kapituły postanowił przyznać statuetki i wyróżnienia.   

Laureaci XIV Gali Promotor Myszkowa

Kategoria Przedsiębiorstwo
Promotor
Księgarnia „Misia” Michalina i Henryk Kaźmierczak - 
rodzinna firma, na rynku od ponad 25 lat,
PPHU Jola-Moda s.c. Jolanta Zięba - salon sukien ślubnych, komunijnych i wizytowych, od ponad ćwierćwieku na myszkowskim rynku,
PPH ROTEX Grażyna i Dariusz Krawczykowie - firma zaczynała od elementów metaloplastyki, dziś specjalizuje się w zewnętrznych i wewnętrznych balustradach. Jak powiedzieli nam właściciele firmy, planowana jest dalsza rozbudowa zakładu.

Kategoria Kultura
Wyróżnienia
Zespół Grejpfrut - 
młodzieżowy zespół muzyczny, ludzie z pasją,
Julia Kwiatkowska - talent ziemi myszkowskiej, której pasją jest muzyka, swoim występem rozpoczęła XIV Galę Promotor Myszkowa.

Promotor Myszkowa
Maria Wosik
 - Promotor za całokształt pracy, kobieta instytucja kultury, poetka i malarka, wychowawczyni wielu pokoleń, którym zaszczepiła pasję malarstwa.

Kategoria Sport
Wyróżnienia
Oliwier Szot
 - bokser, mistrz Polski Juniorów, młody, zdolny z pasją, 
Jarosław Lech - zawodnik, pasjonat sztuk walki, który swoje umiejętności w doskonały sposób przekazuje młodym zawodnikom.

Promotor Myszkowa
Krzysztof Szot - bokser, od niedawna trener kadry narodowej kadetów, uczeń Henryka Średnickiego, zawodnik i wychowawca.

Kategoria Entuzjasta Myszkowski
Wyróżnienie
Mariola Sytniewska
 - osoba, która zawsze śpieszy z pomocą, skupiając wokół siebie ludzi dobrej woli.

Promotor Myszkowa
Marta Filas i Mirosława Kita
 - to od nich zaczęła się cała pomoc dla dzieci z niepełnosprawnością. Stworzyły sekcję „W stronę marzeń”, mając chore dzieci, chciały i zrobiły piękną rzecz dla dzieci z nie tylko z naszego miasta i ich rodziców,
Łukasz Lasocki - entuzjasta, przyjaciel maluchów, twórca dziecięcej drużyny pożarniczej. Oprócz wiedzy uwrażliwia najmłodszych na krzywdy innych.

Kategoria Mecenas Kultury
Promotor
Sokpol Sp. z o.o.
 - Silvia i Roman Sobczyk to właściciele firmy, którzy są wrażliwi na każdą dobrą inicjatywę w mieście, wspierając wydarzenia kulturalne i akcje społeczne.

Żródło: https://www.miastomyszkow.pl
DODAJ KOMENTARZ
PODAJ WYNIK: 21+5

Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta. Możesz dodać komentarz jako gość.

Zobacz wszystkie wiadomości →